Den Haag - Nieuwbouwwoningen voor bijzondere Doelgroep - uniek in Nederland
Kapiton | 22 februari 2012, 21:16
Aan het Buitenom in Den Haag staat iets unieks te gebeuren: de bouw van een complex met 34 koop- en twintig sociale huurwoningen bestemd voor een bijzondere doelgroep. Alle appartementen zijn bestemd voor lesbische vrouwen, homomannen, biseksuelen, transgenders, humanisten en homovriendelijken boven de vijftig jaar. Stijlvol wonen in de binnenstad. Het nieuwe complex biedt de perfecte woonomgeving voor mensen die van wonen in een levendige omgeving houden. De locatie bevindt zich aan het Buitenom aan de rand van de Haagse binnenstad.
UITNODIGING:
Informatiemiddag zaterdag 25 februari 2012, 14.00 - 16.00 uur, inloop vanaf 13.30 uur, Koningin Julianaplein 2, Den Haag (kantoor Staedion).
Op onze informatiemiddag kunnen wij u meer vertellen over de huur- en koopwoningen in het project. Ook kunt u informatie ontvangen over groepswonen en over de mogelijkheden voor een hypotheek.
We zijn goed te bereiken met het openbaar vervoer (tegenover Den Haag CS), er is ook mogelijkheid om te parkeren in onze parkeerkelder.
Tel. 070 376 7111
Bijlage:



